Ünlü oyuncu Hülya Gülşen beyin kanaması geçirdi

Oyuncu Hülya Gülşen, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisiyle ilgili yaşadığı sıhhat sıkıntısını açıkladı.

Gülşen paylaşımında şöyle dedi:

16 Ağustos 2022 de benim başıma gelmez diyeceğim bir olay yaşadım ve beyin kanaması geçirdim. Hayat bana ikinci bir talih verdi.

Şimdi bir misyonum var, bu talihi en hoş halde kıymetlendirmek. Bu yaşadığım süreçte o kadar çok teşekkür etmek istediğim kişi var ki. Öncelikle tüm sıhhat çalışanları ve tabipler, beni süratlice hastaneye yetiştiren imaj çalışanları ve canımdan çok sevdiğim kızım.

Beni en başından beri hiç yalnız bırakmayan dostlarım. Haberi alır almaz uçarak gelen ablam, annem, eniştem, yeğenim, Derin ve Ruba. Her gün sıhhatimi takip eden iş arkadaşlarım ve dostlarım.

İnsan, bu hayat koşturmacasında ne kadar güçlü olduğunu anlamıyor, bugün çok âlâ biliyorum ki ben tam bir sevgi zenginiyim. Yeterli ki varsınız canım ailem, canım dostlarım.

En büyük ricam sıhhat çalışanlarının el üstünde tutulması, onlar gecelerini gündüzlerine katan beyaz melekler. Hayat çok hoş, bunu ortada hatırlayalım olur mu?

56 yaşındaki oyuncu, Kırgın Çiçekler, 7 Yüz, Yüksek Sosyete, Asla Vazgeçmem, Çalışkuşu, Bizim Konutun Halleri ve Ferhunde Hanımlar imallerinde rol almıştı.

Editör Notu: Yazıdaki yazım kusurları ve tabirler değişiklik yapılmadan aktarılmıştır. Yazım yanılgıları yazının sahibine aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir