Özdemir: 64 mahallenin tamamına hizmet götüreceğiz

BURSA (İGFA) – Nilüfer’in merkez ve kırsal mahallelerini sokak sokak gezerek vatandaşlarla bir ortaya gelen CHP Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, bir yandan halkın talep ve tekliflerini dinlerken öteki bir yandan da Nilüfer’e yeni bir vizyon kazandıracak idare anlayışı ve projelerini paylaşıyor.

Özdemir’in seçim çalışmalarının adresi bu kez, Kültür Mahallesi ve 29 Ekim Mahallesi oldu. Mahalle ziyaretlerine Kültür Mahallesi Muhtarı Keziban Pehlivan ile başlayan Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, mahalle hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Misyona geldiklerinde Nilüfer’in bütçesinden her mahallenin eşit bir formda faydalanacağını vurgulayan Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, mahallelerin öncelikli gereksinimlerinin da en kısa müddet içinde gidereceklerini söyledi. Özdemir, “Nilüfer’i ortak akılla yöneteceğimizi her vakit, her yerde söylüyoruz.

Muhtarlarımız ve mahalle komitelerinin uygun bulmadığı bir şeyi yapmamız mümkün değil. ‘Ben yaptım, oldu’ anlayışı olmayacak. Kamu faydasını tartışıp, değerlendirip ortak bir karar alarak uygulayacağız. Bu kentin çıkarları için çalışacağız. Hedef, şayet kentin çıkarıysa, anlaşamayacağımız bir bahis aslında olamaz. Mahallelerin öncelikli meselelerini gidererek, öbür bir yandan da bu kentin marka bedelini daha da artırmak için çalışacağız. Nilüfer, sorun üreten değil, sorun çözen bir kent. Hizmet kalitesini daha da üste çıkararak, bu kentin kültür-sanatını, toplumsal ve yeşil alanlarını artıracağız. Nilüfer’in rantından Nilüferliler yararlanacak” diye konuştu. Kültür Mahallesi’nde pazarcı esnafını ve alışveriş yapan vatandaşları da ziyaret eden Özdemir, mahallî seçimlerde takviye istedi. Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, 29 Ekim Mahallesi’ne de giderek, bölge esnafını ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir