Akşener: Kayseri de PKK’lıyım Diyarbakır da faili meçhulcuyum, hangisiyim karar verin artık

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Kayseri’de mitinginde halka seslendi. Akşener, “Kayseri de PKK’lıyım Diyarbakır da faili meçhulcuyum. Ben hangisiyim karar verin artık” dedi.

Akşener’in açıklamaları şöyle:

Biz İYİ Parti olarak çok değerli bir sav ortaya koyduk. Birinci parti çıkacağız ve ben Başbakan olacağım. Zira bugün burayı şereflendiren, bugün bu meydanları doldurur hale getirebilmek için 2017’den beri çektiğimiz zahmetleri ödediğimiz bedelleri verdiğimiz uğraşımızın onuru işte bu meydanlar sonucudur. Ve Burayı şereflendiren her bir kardeşimin karşısında en derin saygılarımla selamlıyorum.

İYİ Parti kuruluş evresinden bugüne kadar her türlü iftiraya tehdide berbatlığa yanlışa maruz kalıp bir kişi bile bugüne kadar GÜZEL Parti’ye yapılan bu yanlışlar karşında korkup kaçmamıştır O nedenle bizim partimiz cesurlar hareketidir. Bizim partimiz kurulduğu andan itibaren Türkiye’nin sigortasıdır. İYİ Parti olmasaydı 2018 seçiminde olmasaydık Meclis çoğunluğu hala AKP’nin elinde olurdu. Ve o tek adam sistemiyle İstanbul Ankara belediyeleri bizde olmazdı. Siz yaptınız siz dik durdunuz.

2002’den beri Türkiye’yi yöneten bir iktidar var. İyi yaptıkları her şey için teşekkür ederiz. Lakin güç insanı bozuyor. Mutlak güç iki sefer bozuyor. Artık bakın seçime gidiyoruz bayram üzere olması lazım. Bu meydanlarda her siyasi parti gelip seçmenine konuşmalı ve konuşmanın tamamı projeler üzerinden olmalıdır. Buna rağmen Sayın Cumhurbaşkanı Recep Bey çıkıyor bizleri gömmekten bahsediyor. Yahu biz düşman mıyız. Biz bu ülkenin vatandaşlarıyız. Sen kimi gömüyorsun. Sen kendine gel kendine gel.

Bu nasıl bir lisandır. Bakınız 31 Mart’a giderken bir taraftan bizi PKK’lılıkla suçladılar. Bir taraftan da bebek katili Öcalan’ın kardeşini TRT’de konuşturdular.

3 Yıl boyunca ben esnaf esnaf gezdim Kayseri de dahil. Ne öğrendik. Seçmen velinimettir seçmenin kederinin dinlersin tahlil önerirsin seçim geldiğinde seçmen seni tartar oy verir selam verirsin vermez amenna dersin bir dahaki sefere gönlünü kazanayım dersin. Türkiye’de çok uzun vakittir bu yapılmıyor.

Çağlar ile Sami’nin kaygısını çözmek onu konuşmak yerine Meral Akşener PKK’lı diyorlar.. Allah Allah… Kayseri de PKK’lıyım Diyarbakır da faili meçhulcuyum. Ben hangisiyim karar verin artık. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir